Andra Chirnogeanu z Webmaster Access jest gościem w Adult Site Broker Talk

Andra Chirnogeanu z Webmaster Access, która spędziła lata w branży cam, organizowała imprezy i zdobyła wiele nagród, jest najnowszym gościem Adult Site Broker Talk.

Adult Site Broker Talk jest podcastem, w którym gospodarz Bruce rozmawia z osobami które kreują obecny wygląd przemysłu dla dorosłych, bez względu na to, w której części biznesu działają. W tym tygodniu gościem podcastu jest Andra Chirnogeanu z Webmaster Access.

Występując w wielu mediach, takich jak Vice, BBC, The Economist, VoyageLA i LA Times, Andra wykonała świetną robotę, aby reprezentować branżę dla szerszej publiczności. Ten sam entuzjazm i wiedzę zabiera ze sobą na Webmaster Access, aby mieć pewność, że będą to targi najwyższej jakości.

Bruce F., gospodarz programu i CEO Adult Site Broker powiedział: „To był mój drugi raz, kiedy miałem Andrę w programie i jak zawsze był to zabawny i zachwycający wywiad. Ona jest jedną z najbystrzejszych osób w naszym biznesie i naprawdę robi niezwykłe rzeczy.”

Rozmowy z Andrą Chirnogeanu można posłuchać od dziś na adultsitebrokertalk.com.

Aby skontaktować się lub dowiedzieć się więcej o Andrze, odwiedź stronę webmasteraccess.com.

Adult Site Broker pomaga sprzedającym i kupującym w przestrzeni dla dorosłych spotkać się, aby wypracować sprawiedliwe umowy. Zapoznaj się z ich nową stroną internetową pod adresem AdultSiteBroker.com oraz śledź ich na Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.