Amy Marie-Merrell z Cupcake Girls jest gościem w Adult Site Broker Talk

Amy Marie-Merrell, dyrektor wykonawczy Cupcake Girls, jest gościem tego tygodnia w Adult Site Broker Talk. Od 2006 roku Amy pracuje z osobami, które przeżyły przemoc domową, a także w zapobieganiu i opiece po przestępstwach seksualnych.

'

Cupcake Girls zapewnia kontakty zewnętrzne, rzecznictwo, holistyczne zasoby i usługi referencyjne w zakresie zapobiegania i opieki po przestępstwach seksualnych, a także poufne wsparcie dla osób zaangażowanych w pracę seksualną. Oferują pomoc osobom, które dążą do większej niezależności i samowystarczalności.

Rozmowa zaczyna się od tego, że Amy opowiada, jak to się stało, że zaangażowała się w działania Cupcake girls, czym dokładnie zajmuje się organizacja i co ją odróżnia od innych podobnych organizacji. Amy mówi dalej o największych stereotypach związanych z pracą seksualną, z jakimi spotykają się jej klientki, o tym jak zmieniło się znaczenie słowa 'praca seksualna’ w ostatnich latach, o powszechnych błędnych przekonaniach na temat jej pracy i o wielu innych rzeczach.

Bruce, gospodarz programu powiedział: “Amy uczyniła to swoim życiem, aby pomóc pracownikom seksualnym, ofiarom handlu ludźmi i ocalałym z przemocy domowej. Jej poświęcenie naprawdę rozgrzewa serce. Mieliśmy miłą rozmowę na temat Cupcake Girls i tego jak bardzo się różnią od innych“.

Rozmowę z Amy można znaleźć na adultsitebrokertalk.com.

Skontaktować się z Amy Marie-Merrell można na stronie thecupcakegirls.org.

Adult Site Broker pomaga sprzedawcom i kupującym strony dla dorosłych, spotkać się, aby wypracować uczciwe oferty. Sprawdźcie ich nową stronę internetową pod adresem AdultSiteBroker.com oraz śledźcie ich poczynania na Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.