Amber Blake otrzymuje pierwszą nominację do nagrody od XBIZ

Amber Blake nieustannie zaznacza swoją obecność w branży. Wschodząca gwiazda otrzymała swoją pierwszą nominację do nagrody XBIZ. Amber, której treści można znaleźć na AmberBlake.fans, jej koncie OnlyFans, została nominowana do 2022 XBIZ Cam Awards w kategorii Wschodząca gwiazda mediów społecznościowych Premium.

'

O zwycięstwie zadecydują fani, którzy mogą głosować na Amber raz dziennie na stronie wydarzenia. Głosowanie kończy się 17 maja, więc jest dużo czasu, aby oddać swoje głosy. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na gali XBIZ Cam Awards 19 maja, podczas XBIZ Miami.

„Jestem niesamowicie wdzięczna, że zostałam nominowana jako Wschodząca gwiazda mediów społecznościowych Premium,” powiedziała Amber. „Kiedy po raz pierwszy usłyszałam o mojej nominacji, myślałam, że to część promocji medialnej. Szybko zdałam sobie sprawę, że to moi fani sami wybrali mnie do tej nagrody i byłam i nadal jestem w szoku i zachwycie.

Amber kontynuowała: „Bardzo dziękuję XBIZ za tę platformę i możliwość bycia braną pod uwagę przy przyznawaniu tej nagrody, no i oczywiście dziękuję moim niesamowitym fanom, którzy pomogli mi się tu dostać. Jestem bardzo szczęśliwa, że mogę ubiegać się o tę nagrodę wśród tak utalentowanej grupy kobiet!”

Aby przekonać wszystkich, dlaczego jej nominacja jest w pełni zasłużona, Amber oferuje 60% zniżki na AmberBlake.fans. Fani, którzy zasubskrybują teraz i napiszą do Amber „Tinder„, otrzymają darmową sex taśmę.

Śledź Amber Blake na Twitterze, Instagramie i TikTok.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.