Amber Alena i Jerkmate łączą siły z VICE, aby nadać pozytywny wydźwięk pokazom na żywo

Amerykańska niegrzeczna blondynka z pokaźnym biustem, Amber Alena połączyła siły z Jerkmate i VICE, aby edukować cały świat i uzyskać szacunek dla pokazów na żywo i camgirls.

'

Amber Alena, znana ze swojej ogromnie popularnej sceny Brazzers z Xanderem CorvusemCooldown Dicking’, została przedstawiona na VICE w 'Guide to Sex Season 1 Episode 7′. Amber otwarcie mówi o tym, że ludzie ciągle oceniają jej pracę i że praca seksualna jest dla niej wyzwalająca. VICE i Jerkmate wyprodukowali również krótki filmik ’Cam Model Confessions’ dostępny na kanale YouTube VICE. W ciągu niespełna tygodnia od publikacji, filmik zebrał prawie 200 tys. wyświetleń i ponad 2 tys. kciuków. Określana jako “najpopularniejsza modelka Jerkmate“, Amber zabiera widzów filmu za kulisy, edukuje ich na temat pokazów na żywo i dlaczego są one świetnym sposobem na odkrywanie własnych seksualnych fantazji.

“Cieszę się, że jestem częścią tego projektu i że mainstreamowa firma, taka jak VICE, ma coś pozytywnego do powiedzenia o kamerkach“ – powiedziała Amber Alena. “Wiele osób, które nie są w branży nie rozumieją jak to jest i jak wygląda wolność finansowa, możliwość eksploracji swojej seksualności i wszystkie inne pozytywne aspekty bycia w niej. Jestem tak szczęśliwa, że jestem modelką Jerkmate i naprawdę kocham to co robię.“ 

Dołączcie do Amber Aleny podczas jej nadchodzących występów na żywo w Jerkmate na stronie jerkmate.com i śledźcie ją na Twitterze i Instagramie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.