AltErotic mianuje Michelle Masque na nowego ambasadora marki

AltErotic, wiodąca marka rozrywki dla dorosłych, która kieruje swoją ofertę do alternatywnych, wytatuowanych i zakolczykowanych wykonawców oraz ich fanów, z dumą ogłasza, że Michelle Masque została mianowana najnowszą ambasadorką marki.

'

Kruczowłosa piękność z Austin w Teksasie jest nowicjuszką w branży filmów dla dorosłych, ale od 2016 roku jest modelką w magazynach dla dorosłych i mainstreamowych magazynach lifestylowych oraz występuje w tle w niezależnych filmach, takich jak Satanic Panic i VFW.

„Reprezentowanie AltErotic jako ich najnowszy ambasador marki wydaje się tak naturalnie i nie mogłam prosić o lepsze dopasowanie” – powiedziała Masque na temat zostania ambasadorką. „Wiem, że nasza współpraca pozwoli mi być ekspresyjną w sposób, który najbardziej mi odpowiada. Nie mogę się doczekać, aby tworzyć i rozwijać się razem z nimi w przyszłości.”

Masque, która plasuje się w 5% najlepszych twórców treści na stronie OnlyFans, jest „wdzięczna za znalezienie społeczności AltErotic, która pozwala mi zaangażować się z innymi, którzy są również związani z tą kulturą”, dodając, że jest „chętna do nauki i podekscytowana wszystkimi nowymi ludźmi, z którymi mogę się zaprzyjaźnić”.

„Tatuaże i piercing zawsze były częścią mojego życia, tak samo jak rock n roll, muzyka metalowa, horrory czy filmy akcji, a zostanie alternatywną modelką zawsze było moim marzeniem, odkąd jako nastolatka wertowałam magazyny o tatuażach i kulturze hot rodów, chcąc być taka jak laski, które widziałam na okładkach. Wszystko co robiłam w swoim życiu miało mi pozwolić na zarabianie pieniędzy i tworzenie rzeczy, które sprawiały mi radość, a jednocześnie podróżowanie i zwiedzanie świata.”

Aby dowiedzieć się więcej o nowej ambasador AltErotic Michelle Masque, śledź ją na Twitterze, Instagramie oraz OnlyFans.

Natomiast więcej na temat AltErotic dowiedzieć się można na AltErotic.com oraz Twitterze, Instagramie i YouTube.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.