Alison Rey poprowadzi dzisiaj Halloweenową zabawę na żywo na OnlyFans

Z Halloween za pasem, Alison Rey chce się wprowadzić w odpowiedni nastrój przed rozpoczęciem strasznego sezonu ze specjalną zabawą cosplay „Czarnoksiężnik z krainy Oz” na żywo bezpłatnie dla jej subskrybentów OnlyFans.

'

Alison Rey będzie pokazywać swoje wspaniałe nowe powiększenie piersi w słynnej niebieskiej sukni Judy Garland z klasycznego filmu z 1939 roku. Jednak Dorotka Alison jest tak seksowna, że mogłaby wysłać starego wujka Henry’ego do wychodka, aby oczyścić się z nieczystych myśli!

„Dorotka zawsze była moim ulubionym kostiumem na Halloween” – ujawniła Rey. „Przysięgam, że przez lata przebierałam się za nią co najmniej 10 razy. W rzeczywistości jestem dość pewna, że mój pierwszy kostium to była Dorotka! Więc wydawało mi się to odpowiednie, aby przebrać się za nią na mój halloweenowy występ na żywo z moimi nowymi cyckami!”.

Na żywo, bez cenzury i co najważniejsze, z dużą ilością zabawy, specjalny pokaz Alison rozpocznie się dzisiaj o 22:00 na jej OnlyFans.

Śledź wyczyny Alison Rey na jej nowym Instagramie: @areyosunshine, Twitterze i TikTok oraz jej stronie internetowej, AlisonReyFans.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.