Alison Rey gości w podcaście After Hours

Wielokrotnie nominowana aktorka i modelka, Alison Rey, rozmawia o swojej karierze w świecie dla dorosłych z Maddie Cross w porywającym wywiadzie dla After Hours Podcast.

CaliTeens

Uchwycona w jednej ze swoich rzadkich chwil, kiedy ma dzień wolny od nagrywania, Alison Rey spotkała się z gospodarzem podcastu After Hours gdzie omawia jak dostała się do przemysłu dla dorosłych i jak bardzo zmieniła się od tego czasu, czego szuka w pracy z kobietami i jak znajduje z nimi wspólny język na planie. Alison wyjaśniła również, jak równoważy swoją pracę poza branżą, z karierą dla dorosłych, a także jakie ma plany na resztę 2022 roku. Wideo z rozmowy, oferuje również fanom spojrzenie na nowy dekolt Rey po zabiegu.

„Wspaniale było rozmawiać z Maddie” – skomentowała Rey. „Obie dzielimy tę samą miłość do Cherie DeVille, więc to był rodzaj ciekawej rzeczy do odkrycia o sobie nawzajem. Ten podcast jest świetnym programem dla każdego, kto niedawno mnie odkrył i chce dowiedzieć się więcej na mój temat”.

Pełny odcinek „Adult Performer Alison Rey: Sex, Art and Creative Genius” podcastu After Hours dostępny jest na Youtube.

Śledź Alison Rey na Twitterze, jej nowym Instagramie oraz na TikTok. Więcej na jej temat dowiesz się również na jej stronie AlisonReyFans.com.

Aby uzyskać więcej informacji na temat podcastu, śledź na Twitterze: After Hours @AfterHoursDQRM oraz Maddie Cross @mctplx1.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.