Alexis Tae otrzymuje cztery nominacje od AVN

Po zdobyciu swojej pierwszej nagrody AVN w tym roku za Najlepszą Scenę Seksualną w Wirtualnej Rzeczywistości, Alexis Tae znalazła się na radarze wszystkich osób w branży. Alexis umiejętnie wykorzystała to zainteresowanie, grając w wielu fantastycznych scenach w tym roku, co w efekcie przyniosło jej cztery nominacje od AVN.

'

Alexis Tae ciężko pracowała w 2022 roku i wydała ponad 80 scen. Jej portfolio składało się z wielu różnych scen, w tym lesbijskie, VR, klasyczne i oczywiście dużo scen analnych. Cały wysiłek, który włożyła w swoją pracę i umiejętności, które pokazała, przyniosły jej nominację do prestiżowej nagrody AVN Wykonawczyni Roku.

Dodatkowo Alexis została nominowana w trzech kategoriach Najlepszej Sceny Seksu. Dla Brazzers, Alexis i Dante Colle zostali nominowani w kategorii Najlepsza Scena Seksu Analnego za ’The Anal Intern’.

Scena Alexis dla DP Diva, ’Slender Cutie Alexis Tae Enjoys Hardcore Double Penetration’, z Michaelem Stefano i Romanem Nomarem, zgarnęła nominację w kategorii Najlepsza Scena Seksu z Podwójną Penetracją.

Natomiast w kategorii Najlepsza Scena Seksu Trójkąt Alexis otrzymała nominację za ’Alexis Tae: Gape Me in a Three-Way!’ na Gape Me 4, od Darkko/Evil Angel. Razem z Alexis w tej scenie zagrali Jonni Darkko i Rob Piper.

„Byłam ekstatyczna, kiedy dowiedziałam się, że dostałam w tym roku cztery nominacje”, powiedziała Alexis. „Bardzo dziękuję wszystkim, którzy wspierali mnie przez całą moją karierę. Nie mogę się doczekać rozdania nagród!”.

Zwycięzcy zostaną ogłoszeni podczas 40. dorocznego AVN Awards Show w sobotę, 7 stycznia, odbywającego się w Las Vegas. Odwiedźcie avn.com, aby uzyskać dodatkowe informacje.

Śledźcie Alexis Tae na Twitterze i Instagramie. Aby uzyskać jeszcze więcej treści, odwiedźcie jej konta na Centerfold i Pornhub lub kupcie filmik z jej sklepu ManyVids.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.