Alexis Fawx zdobyła nominację do tytułu MILF Roku od XBIZ

Supergwiazda produkcji dla dorosłych Alexis Fawx, jeden z największych talentów MILF w branży, wciąż dostarcza fanom niesamowite sceny, do których chce się wielokrotnie powracać. Alexis za swoje występy w tym roku została nominowana do nagrody 2022 XBIZ Awards w kategorii MILF Roku.

CaliTeens

Gwiazda Brazzers w tym roku zademonstrowała swoją miłość do seksu i nienasycone pożądanie w kilku filmach. Fani i recenzenci są zachwyceni scenami z udziałem Alexis i otwarcie chwalą jej występy przed kamerą. Jej konsekwentna praca na najwyższym poziomie, ponownie została doceniona przez XBIZ i teraz Alexis walczy o tytuł MILF Roku.

„To zaszczyt być nominowaną do nagrody XBIZ,” powiedziała Alexis. „Jestem niesamowicie podekscytowana. Chcę, aby wszyscy moi fani i zwolennicy wiedzieli, że mogą mieć swój głos słyszalny i głosować na mnie jako ich MILF Roku.”

Fani mogą okazać Alexis swoje wsparcie, głosując na nią jako MILF Roku na stronie XBIZ tutaj. Rozdanie nagród 2022 XBIZ Awards odbędzie się 9 stycznia 2022 roku w Hollywood Palladium. Fani mogą głosować na wszystkie swoje ulubione gwiazdy tutaj. Pełna lista nominowanych do nagród XBIZ 2022 dostępna jest pod tym adresem.

Aby zobaczyć więcej Alexis Fawx, odwiedź jej konto na Twitterze, Instagramie oraz OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.