Alexis Fawx wygrywa nagrodę AVN dla Najlepszej MILF Roku

Supergwiazda rozrywki dla dorosłych i jedna z najpopularniejszych MILF na świecie, Alexis Fawx, została uhonorowana za swoje wspaniałe sceny seksu tytułem MILF Roku podczas 2022 AVN Awards. Jest to już druga nagroda w tej kategorii, którą zdobyła gwiazda w tym roku.

ILoveBlackGirls

Kontraktowa gwiazda Brazzers, Alexis miała fenomenalny rok występów. Jej praca w filmach takich jak ‘Something Wild’, ‘Sneaky Pool Sex’, ‘Step-Domme’ i ‘Cleaning The College Guy’s Cock’ okazały się hitami, otrzymując setki tysięcy wyświetleń. Z solidnym dorobkiem sukcesów, Alexis znalazła się w gronie pretendentów do jednej z najbardziej prestiżowych nagród AVN. Alexis była zaskoczona, ale i szczęśliwa, kiedy podczas wirtualnej gali padło jej nazwisko:

„Dziękuję AVN Awards za uznanie mojego dorobku!” napisała Alexis na Instagramie. „Dziękuję wszystkim niesamowitym fanom tam na zewnątrz wspierającym moją pracę! Dziękuję Brazzers za zdumiewający rok! Dziękuję Star Factory PR, za to, że moje imię zawsze się tam pojawia i wspiera mnie! Dziękuję 101 Modeling; Bud jesteś moim tatą!”

„Dziękuję mojemu, Webmasterowi Joe za bycie wrzodem na dupie i za to, że zawsze popycha mnie do przodu. Kocham cię!”

„Nie spodziewałam się, że wygram, ani że pojawię się na żywo w jakiejkolwiek kamerze. Napychałam się świeżo upieczonym chlebem czosnkowym, zjadłam cały bochenek, w moim ultra wygodnym szlafroku i niczym Hugh Hefner oglądałam show. Co mogę powiedzieć, po prostu byłam sobą. W sumie gdyby się nad tym zastanowić… To jest dokładnie to co robię… Pokazuje się każdego dnia jako ja. Zawsze tak było i zawsze tak będzie! Obiecuję, że będę coraz lepsza w przemówieniach i mam nadzieję, że w przyszłym roku będziemy razem osobiście! Będę miała na sobie coś spektakularnego!”

Listę zwycięzców 2022 AVN Awards zobaczyć można tutaj.

Natomiast fani, którzy chcą zobaczyć Alexis w akcji, mogą odwiedzić stronę Brazzers, gdzie można znaleźć jej wiele nowych scen. Najnowsza z nich to ‘You Need To Fuck Everyone In This House’, w którym Alexis wraz z Cherie DeVille, Misty Stone i Isis Love uwodzi Micka Blue. Kolejną nowością jest ‘Leather for Pleasure’, w którym Luna Star i Keiran Lee dołączają do Alexis, by wziąć udział w ognistej scenie miłosnej w trójkącie. Wszystkie sceny Alexis z Brazzers są dostępne tutaj.

Aby być na bieżąco ze wszystkim co się dzieje u Alexis Fawx śledźcie ją na Twitterze i Instagramie, oraz subskrybujcie jej OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.