Alexis Fawx otrzymała tytuł MILF Roku od XBIZ

Supergwiazda rozrywki dla dorosłych Alexis Fawx, dała się poznać jako ognista performerka, która wnosi energię i entuzjazm do wszystkich swoich scen. Jako gwiazda kontraktowa Brazzers, brunetka zwiększyła swój dorobek i dostarczyła widzom bardziej ekscytującej rozrywki erotycznej, która stała się jej marką, teraz docenioną przez XBIZ.

'

Nowy rok rozpoczął się z hukiem dla Alexis która zdążyła już zdobyć dwa tytuły dla Najlepszej MILF. Wpierw na początku stycznia XCritic ogłosił, że Alexis została współzwycięzcą ich nagrody dla Najlepszej MILF. Razem z Cherie DeVille, Alexis została wybrana przez recenzentów XCritic za jej występy które cały czas prezentują najwyższy poziom.

Podekscytowana ogłoszeniem, Alexis podziękowała redakcji XCritic: „Jestem niesamowicie szczęśliwa z powodu tej nagrody. Doceniam zespół XCritic za wybranie mnie i kogoś tak niesamowitego jak Cherie”. Pełna lista zwycięzców Nagród 2021 XCritic dostępna jest tutaj.

Nagrody XBIZ od wielu lat celebrują to, co najlepsze w branży dla dorosłych, w tym najlepsze produkcje i wykonawców. W tym roku XBIZ doceniło wspaniałą pracę Alexis, przyznając, podczas uroczystej gali, która odbyła się w Hollywood Palladium w Hollywood, jej tytuł XBIZ MILF Roku 2022.

„Dziękuję, XBIZ, za nagrodę MILF Roku”, powiedziała Alexis. „Jestem podekscytowana i zaszczycona. Chcę również podziękować mojemu zespołowi, moim fanom i mojej rodzinie Brazzers.”

Pełna lista zwycięzców 2022 XBIZ Awards dostępna jest tutaj.

Natomiast więcej na temat Alexis Fawx, dowiedzieć się można na Twitterze, Instagramie oraz OnlyFans.

@Zdjęcie Chris Brody

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.