Alana Luv będzie gościć w podcaście 'Breeze Shooters’ i 'Wet Spot’

Gwiazda filmów dla dorosłych, gospodarz podcastów i przedsiębiorca Alana Luv będzie gościć w dwóch nowojorskich programach, aby opowiedzieć o swojej sieci streamingowej A Luv Media i innych nadchodzących ekscytujących projektach.

Insane Coeds

Sieć A Luv Media, która została niedawno udostępniona na Roku i Amazon, prezentuje komików, DJ-ów, gwiazdy filmów dla dorosłych, artystów muzycznych i artystów rozrywkowych z różnych środowisk i ma bardzo niewielkie ograniczenia dotyczące treści w porównaniu z tradycyjnymi mediami.

Obecnie na kanale można oglądać skupione na seksie i związkach talk show „Luv 'n Laughs” i „Dangerous Curves with Curvy Mary„, a w 2022 roku planowane jest przejęcie zorientowanego na związki podcastu „Live on Broadway” i dodanie dwóch nowych programów: „Sex and Weed„, którego współprowadzącą jest gwiazda dla dorosłych Casca Akashova, oraz „Luv Battle„, którego współprowadzącą jest pani Luv i osobowość radiowa ze Wschodniego Wybrzeża, Vague.

Dzisiaj, 10 stycznia, Luv nagra odcinek podcastu „Breeze Shooters„, dołączając do obsady „opiniotwórczych, spłukanych, byłych sportowców”, którzy podzielą się historiami z dorastania na Brooklynie.

„Jestem podekscytowana, że mogę gościć w podcaście 'Breeze Shooters’ i być w stanie ogłosić i przetestować wszystkie fantastyczne wiadomości, które dzieją się w A Luv Media, a także wrzucić kilka komediowych skeczy do miksu”, powiedział Luv.

W następny poniedziałek, 17 stycznia, Luv wniesie swój dowcip i umiejętności opowiadania historii w studyjnym powrocie na żywo do programu „Wet Spot” komika Chrissie Mayr, w którym udziela niepoważnych porad dotyczących seksu, randek i związków.

„Jestem również bardzo szczęśliwa, że mogę powrócić do 'Wet Spot’ z moją przyjaciółką Chrissie,” dodała Luv. „Kocham ją i jest taka zabawna!!! Compound Media to moja rodzina, więc kiedy poprosiła, nigdy nie powiedziałabym nie! Jestem podekscytowana, aby ją zobaczyć i być z powrotem w jej zabawnym show.”

Więcej na temat Alany Luv dowiedzieć się można na jej stronie TheAlanaLuv.com oraz odwiedzając Twittera i OnlyFans. Natomiast aby dowiedzieć się więcej na temat sieci A Luv Media wejdź na stronę ALuvMedia.com oraz na Twittera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.