Adira Allure gości w podcaście 'And Now We Drink’

Gwiazda filmów dla dorosłych i reżyserka Adira Allure jest gościem nowego odcinka popularnego podcastu dla dorosłych Matta Slayera 'And Now We Drink’.

'

Podczas szeroko rozgałęzionego odcinka 280, Adira Allure oferuje wgląd w duszę wyjątkowej artystki erotycznej. Zaraz na wstępie zdradza swoje kulinarne perwersje, a następnie Matt i Adira omawiają rekreacyjne środki farmaceutyczne oraz eksperymenty z kamerą wideo i lalką reanimacyjną.

Dalej dwoje zagłębia się w aspekty społeczne i psychiczne związane z populacją bezdomnych, Matt opisuje popełnienie przestępstwa w Internecie, a Adira zdradza sekret na zdobycie formy. Matt i Adira wymieniają się strasznymi historiami dotyczącymi edycji treści, a następnie omawiają społeczne implikacje mediów społecznych.

Gospodarz pokazu Slayer zauważył, “Posiadanie Adiry w programie było absolutną przyjemnością. Jest wyjątkową duszą w tej branży. Jej śmiech był zaraźliwy przez cały odcinek, a Adira była otwartą książką od momentu, kiedy zaczęła mówić. Od potencjalnie wstydliwych historii, po przygarnianie bezpańskich zwierząt w swojej okolicy, nie ma nikogo takiego jak ona i czuję się szczęśliwy, że miałem ją w programie.“

Elektryzujący odcinek 280 podcastu 'And Now We Drink’ można znaleźć na oficjalnej stronie programu andnowwedrink.com lub na Spotify i YouTube. Wersja wideo podcastu 'And Now We Drink’ jest dostępna poprzez Patreon Slayera, na długo zanim trafi na YoutTube.

Dołączcie do Adiry Allure na Twitterze, Instagramie i TikTok, a także sprawdźcie jej konto OnlyFans, które jest codziennie aktualizowane o zdjęcia i filmy, których nie można zobaczyć na jej publicznych kontach. Jej ekstremalne treści (niedozwolone na OnlyFans) można znaleźć na Sheer.

Śledźcie podcast ’And Now We Drink’ na Twitterze pod adresem @AndNowWeDrink i niepowtarzalnego Matta Slayera pod adresem @Matt_Slayer.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.