Addi Lee walczy o miejsce w pierwszej 55’ce na Miss Lutego MFC

Brunetka Addi Lee, twórczyni treści i streamerka na żywo, stara się pobić swój własny rekord na MyFreeCams w lutym i walczy o miejsce w Top 55 na Miss MFC. Aby to osiągnąć, potrzebuje pomocy fanów.

Tought LoveX

W lipcu zeszłego roku Addi Lee zdobyła swoją najwyższą pozycję na MFC na #55 miejscu. Teraz Addi chce pobić ten wynik i walczy o miejsce 55 lub wyższe w lutowym konkursie Miss MFC. Więc gdzie ona wyląduje? Na pewno na szczycie, jeśli jej fani, wierni widzowie i najlepsi tiperzy pomogą jej zdobyć jak najwięcej tokenów.

Addi jest również zdeterminowana, aby wypełnić miesiąc miłości pożądaniem poprzez specjalne pokazy tematyczne, niesamowite nowe opcje napiwków dostępne tylko w lutym oraz zupełnie nową zawartość.

Twórczyni treści rozpoczyna walkę o jak najlepsze miejsce już we wtorek, 1 lutego kiedy to będzie nadawać cały dzień. Jest to jeden z najważniejszych dni dla Addi, aby ustalić jej rangę na ten miesiąc, dlatego prosi wszystkich o śledzenie jej poczynań.

Oprócz upragnionej rangi, Miss MFC ma wiele przywilejów, w tym zdobycie od 200 do 1500 dolarów w zimnej, twardej gotówce dla każdego, kto uplasuje się na pozycji 100 lub wyższej. Aby sprawdzić aktualne rankingi i zobaczyć jakie modelki są na MFC, wejdź tutaj.

„To jeden z najbardziej przemyślanych miesięcy rankingowych, jakie kiedykolwiek zrobiłam. Na luty planowałam i przygotowywałam się przez dwa miesiące. Zwróciłam uwagę na każdy szczegół i mam nadzieję, że wszyscy dostrzegą ciężką pracę, jaką w to włożyłam. Jestem bardzo podekscytowana na nadchodzący miesiąc” – powiedziała Addi Lee.

Więcej na temat Addi Lee dowiedzieć się możesz śledząc ją na Twitterze, Instagramie oraz OnlyFans. Profil Addi na MFC znajdziesz tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.