Serial Netflixa Wymiary przyjemności rozprawia się ze stygmatyzacją kobiecej seksualności

Myślisz, że wiesz, co myślą kobiety? Otwierające oczy rewelacje czekają na widzów nowego, trzyczęściowego, limitowanego serialu Netflixa Wymiary przyjemności. Pouczający miniserial, celebruje złożony świat kobiecej przyjemności i rozwiewa narosłe mity.

Ten przełomowy serial o zdrowiu i dobrym samopoczuciu, którego narratorem jest komik Michelle Buteau, zagłębia się w społeczne obyczaje i brudne umysły, które określają postawy seksualne, pragnienia, tożsamość i zachowania współczesnych kobiet.

Odcinek pierwszy: „Nasze ciała” odkrywa rzeczywistość i nieporozumienia związane z kobiecym orgazmem
Odcinek drugi: „Nasze umysły” odkrywa tajemnice erotyzmu i mózgu, wzloty i upadki hormonów oraz potężne połączenie umysł-ciało
Odcinek trzeci: „Nasze związki” odsłania seksualne możliwości związków partnerskich, poruszając tematy od podniecających (i odrzucających) do przyzwolenia.

W „Zasadach przyjemności” występują uznani edukatorzy seksualni oraz orędownicy pozytywnego nastawienia do seksu, tacy jak Dirty Lola (dirtylola.co), Erika Lust (erikalust.com), Ericka Hart (ihartericka.com), Emily Nagoski, PhD (emilynagoski. com), Danielle Bezalel, MPH (sexedwithdb.com), Dr. Lori Brotto (loribrotto.com), Allison P. Davis (itsallisondavis.com), Dr. Nicole Prause, PhD, (liberoscenter.com) i Gina Nicole Brown (ginabrown.com).

„Wiele osób jest wykluczonych i czuje się niewidzianych, jeśli chodzi o odczuwanie przyjemności. Ta seria powstała z myślą o tych z nas, które historycznie były pomijane w tych doświadczeniach” – powiedziała Lola. „Nie mówimy tu tylko o zróżnicowanych kulturowo cis kobietach, ale także o kobietach trans, osobach zróżnicowanych płciowo i nie-binarnych. Przyjemność jest dla nas WSZYSTKICH”.

Aby dowiedzieć się więcej o miniserialu Wymiary przyjemności, odwiedź stronę principlesofpleasure.org, Netflix.com i obejrzyj zwiastun na YouTube.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.