Premiera książki Maitland Ward 'Rated X’ została przesunięta

Fani Maitland Ward, którzy z niecierpliwością oczekiwali na pojawienie się w lipcu jej nowego, wybuchowego pamiętnika, ’Rated X: How Porn Liberated Me from Hollywood’, będą musieli poczekać nieco dłużej, ponieważ wydawnictwo Atria Books/Simon and Schuster ogłosiło, że oficjalna data wydania książki została przesunięta z 5 lipca na 6 września.

ILoveBlackGirls

Wielokrotnie nagradzana, szalenie popularna gwiazda filmów dla dorosłych i aktorka głównego nurtu, która obecnie przygotowuje swój nowy serial The Big Time do jesiennej premiery, wyjaśnia, że jest zachwycona nową datą premiery 256-stronicowego opowiadania”

„Chciałam poinformować, że data premiery mojej książki została przesunięta o kilka miesięcy, na wrzesień, który jest historycznie najbardziej pożądanym okresem na wprowadzenie nowego tytułu na rynek, więc jestem całkiem podekscytowana tym nowym obrotem spraw” – mówi Ward o dziewięciotygodniowym opóźnieniu.

Ward chwali się również wczesnym sukcesem książki, ponieważ ten bardzo oczekiwany przez wszystkich tytuł – który płomiennowłosa gwiazda nazywa „jednym z najdumniejszych momentów w mojej karierze” – już znalazł się na szczycie list przedsprzedaży Amazona od czasu oficjalnego ogłoszenia okładki w grudniu, a fani mogą liczyć na to, że w nadchodzących tygodniach i miesiącach będzie ona publikować drapieżne fragmenty książki – bądźcie czujni!

Aby dowiedzieć się więcej o książce 'Rated X’, odwiedź stronę książki na SimonandSchuster.com lub zamów przedpremierowo na Amazon.com.

Podczas czekania na premierę książki, możesz śledzić co obecnie dzieje się u Maitland Ward, śledząc ją na Twitterze, Instagramie oraz OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.