Nowy Heavy Metalowy zespół Goddess Lilith – Murtair chce wydać pierwszy EP

Wielokrotnie nagradzana i ciesząca się międzynarodową sławą Dominatrix, Luksusowa Mistrzyni i Fetyszystka, Goddess Lilith, która jest członkiem znanego na całym świecie zespołu Sorrowseed, teraz założyła nowy, brutalny zespół heavy metalowy, Murtair. Goddess Lilith wzywa swoich fanów, niewolników i zwolenników, aby zadeklarowali pomoc w wydaniu pierwszego mini-albumu zespołu.

Insane Coeds

Założony na początku tego roku Murtair, brutalny zespół heavy metalowy, jest gotowy wydać EP-kę z pięcioma utworami, które sprawią, że „jednocześnie stopią ci się czaszki i sprawią, że będziesz chciał wstać i rzucić się do przodu”. Brutalna muzyka łączy ze sobą ciężkie granie z elementami elektroniki. Fani Lilith, jej niewolnicy i sympatycy będą zachwyceni każdą sekundą, a ona prosi o wsparcie i datki na jej Kickstarterze.

Zebrane fundusze pokryją koszty nagrania wokalu, miksu i masteringu EPki, stworzenia okładki, druku 250 sztuk limitowanej edycji EPki, dystrybucji cyfrowej oraz koszty wynajmu kamery i lokalizacji do nakręcenia teledysku.

„Murtair to ekscytujący projekt i wierzę, że możemy przekroczyć nasz pierwotny cel i pójść pełną parą z dodatkowymi funduszami. Moi fani, niewolnicy i sympatycy zawsze byli hojni we wszystkim, co robiłam i wiem, że tak będzie również w przypadku tego projektu. Dajcie tyle ile możecie, ponieważ ten projekt przemawia do was tak samo jak do zespołu i do mnie”, powiedziała Bogini Lilith.

Kampania Murtair na Kickstarterze pokonała już ponad połowę drogi do osiągnięcia celu i pozostały jeszcze na to 3 tygodnie. Goddess Lilith zaprasza do składania datków w dowolnej wysokości. Wspierający mogą zdecydować się na brak jakichkolwiek korzyści i hojne wsparcie projektu lub na wpłatę 5 dolarów lub więcej, aby otrzymać EP-kę. Jeżeli uda się przekroczyć pierwotny cel, wówczas dodatkowe fundusze zostaną przeznaczone na drugi teledysk i towar Murtair.

Aby wesprzeć Goddess Lilith i Murtair na Kickstarterze, kliknij tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.