Mr. Skin przedstawia 100 najlepszych scen prawdziwego seksu

Od ponad 20 lat portal Mr. Skin jest pierwszym miejscem do którego udają się wszyscy miłośnicy nagich scen w filmach i serialach. Ostatnio Mr. Skin stworzył listę 100 najlepszych scen z prawdziwym seksem w wykonaniu gwiazd i oferują swoim subskrybentom możliwość obejrzenia każdej z nich.

W branży filmowej istnieje takie pojęcie jak ‘seks niesymulowany’, dotyczy ono prezentacji na ekranie scen seksu, w których aktorzy zamiast udawać lub stymulować zachowania seksualne, angażują się w prawdziwy akt seksualny.

Począwszy od późnych lat 60-tych, dzięki takim produkcjom jak Blue Movie Andy’ego Warhola, filmy głównego nurtu zaczęły przesuwać granice w zakresie tego, co było prezentowane na ekranie. Chociaż zdecydowana większość sytuacji seksualnych przedstawionych w kinie głównego nurtu jest symulowana, to jednak są takie filmy, w których aktorzy podczas sceny uprawiają prawdziwy seks.

Jako że, jedną z najbardziej popularnych kategorii w Mr. Skin jest kategoria Prawdziwy Seks, to właśnie na tego typu scenach skupił się Mr. Skin tworząc swoją listę 100 najlepszych scen z prawdziwym seksem:

„Nie są to sceny, o których mówi się, że są prawdziwe lub wyglądają tak, jakby mogły być prawdziwe, te 100 scen przedstawia rzeczywisty seks, który dzieje się na ekranie. Na tej liście mamy wszystko: Seks grupowy, miłość własna, obciąganie, ręczne obciąganie, seks na misjonarza, seks w miejscu publicznym… lista ciągnie się w nieskończoność, a każda scena jest prawdziwa!” powiedział reprezentant portalu.

Każdą z wybranych 100 scen Mr. Skin wzbogacił komentarzem lub ciekawostkami na temat sceny, aktorów lub historycznego kontekstu otaczającego scenę, aby pozwolić swoim użytkownikom dowiedzieć się trochę więcej na temat wybranych scen.

Pierwsze miejsce w zestawieniu zajmuje Chloë Sevigny za swój prawdziwy występ oralny z Vincentem Gallo w filmie The Brown Bunny. Dalej na miejscu piątym znaleźć można Belladonne i Sashe Grey w głośnym filmie dla dorosłych Pirates II: Stagnetti’s Revenge. W całym zestawieniu film ten pojawił się jeszcze trzy razy (na miejscu #19, #43 i #53). Jedna z najbardziej rozchwytywanych obecnych gwiazd produkcji dla dorosłych Maitland Ward również znalazła się na liście na pozycji #10 w uznaniu za jej scenę w Deeper.

Na #16 miejscu zobaczyć można byłą Miss USA, Kelli McCarty w swojej seks taśmie. Choć pierwotnie scena była przedstawiona jako przeciek, to w rzeczywistości była to celowo nagrana produkcja. Sara Cosmi pojawiła się na #23 miejscu za scenę w Fallo, które zostało stworzone przez słynnego włoskiego reżysera Tinto Brass. Niewiele dalej na #27 miejscu znajduje się niezwykle popularna Aria Giovanni, która w filmie Aria, wprowadziła na ekran BDSM, zanim to było modne.

Sex Stories odnotował na liście trzy sceny, które przyciągają wzrok: #42 dla gwiazdy Leeloo, #49 dla głównej damy Nomi i #75 dla Rebecci Lord (w kontynuacji Infidelity: Sex Stories 2). Klasyczny film The Man Who Fell to Earth wcisnął się na #95 za niesymulowaną scenę seksu z Adrienne Larussa. Natomiast listę zamyka Victoria Carmen Sonne, która gra byłą gwiazdę porno w filmie Neon Heart.

Pełna lista 100 najlepszych scen z prawdziwym seksem w wykonaniu gwiazd od Mr. Skin dostępna jest tutaj. Natomiast jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie 100 scen seksu, dołącz do Mr. Skin, aby uzyskać pełny, nieograniczony dostęp do wszystkiego, co Mr. Skin ma do zaoferowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.