Mia Miranda koi zmysły debiutanckim singlem 'Pu$$y’

Wschodząca talent Mia Miranda z dumą prezentuje wydanie swojego nowego debiutanckiego singla, 'Pu$$y’, w którym wprowadza chłodne wibracje i intymną atmosferę, w którą fani będą mogli się zagłębić.

Mia Miranda, samozwańcza „Kanadyjska artystka Queer, pracownica seksualna i aktywistka o niewyparzonej gębie” mówi, że uwodzicielski utwór, w którym pojawia się jej gładki, przydymiony wokal, który bez wysiłku unosi się na falach wykwintnie łagodnych rytmów i kojących melodii, jest „transkluzywnm listem miłosnym do kobiet”.

Miranda wyjaśnia dalej, że napisała tę piosenkę „jako wyraz uznania dla kobiet i wszystkich ich unikalnych, różnorodnych cech, z mocnymi tekstami, które wychwalają naszą indywidualną wspaniałość… taką, jaką jesteśmy”.

Nowy singiel Mirandy można znaleźć na Spotify.

Gwiazda z Vancouver, która obecnie pracuje w studiu nad pełnym albumem, mówi, że w końcu zaczyna być sobą jako artystka dwa lata po tym, jak wypadek samochodowy w 2020 roku pozostawił ją z urazem mózgu w trakcie jej twórczych niepowodzeń podczas pandemii COVID. „W tym czasie, jak wielu z nas, dokonałam wielu poszukiwań siebie i doszłam do wniosku, że najlepszą historią, jaką mogę teraz opowiedzieć, jest moja własna”.

„Dochodzenie do siebie po moim urazie to praca w pełnym wymiarze godzin, czasami z koniecznością radzenia sobie z objawami i wszystkimi terapiami które robię, a teraz, gdy walczę o powrót do normalnego życia, musi to być życie, na punkcie którego mam obsesję”.

Śledź Mię Mirandę na Twitterze, Instagramie i TikTok, a także sprawdź jej OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.