Ivan zostanie operatorem obrazu krótkometrażowego mainstreamowego horroru

Wielokrotnie nagradzany twórca filmów dla dorosłych i horrorów Ivan/ Slava Siderman z dumą ogłasza, że został operatorem obrazu do nadchodzącego mainstreamowego filmu krótkometrażowego 'Becoming of Age’.

Insane Coeds

Pełen akcji horror-thriller, o młodym człowieku przygarniętym przez ciotkę i wujka po zabójstwie rodziców – który być może odziedziczył te same straszne cechy, które posiada jego starszy brat – sprowadza Ivana z powrotem do współpracy z jego częstym partnerem filmowym Johnem Gonzalesem, który napisał i wyreżyserował film.

„Po raz kolejny John i ja łączymy się, by stworzyć krwawą magię. Myślę, że jesteśmy już blisko tuzina wspólnych projektów i to nigdy się nie starzeje – po prostu staje się bardziej ekscytujące dla naszych o wiele starszych oczu i kości”, powiedział Ivan o współpracy duetu, który stworzył wcześniej takie filmy jak ’Y2K: Shut Down Detected’ i ’Roadside Killer’, z których oba otrzymały liczne międzynarodowe nagrody i pokazy na festiwalach.

„Mieliśmy w naszej ekipie filmowca z dużego studia, który w szczególny sposób wyraził, jak pracujemy jako zgrana dwuosobowa maszyna filmowa. To naprawdę 25 lat wspólnej pracy nad czymś, co kochamy i cenimy i to zawsze widać w naszej pracy. Nie mogę się doczekać, aby podzielić się wizją Johna poprzez moje oświetlenie i obiektyw”.

Śledź Ivana/Sidermana na Twitterze i Instagramie oraz odwiedź jego stronę IMDB, aby uzyskać więcej informacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.