DC powstrzymało Batmana przed uprawianiem seksu oralnego z Catwoman

W poniedziałek świat obiegła informacja, że w kultowym serialu animowanym ‘Harley Quinn’, który znany jest z dużej ilości przemocy, czarnego humoru oraz wielu innych elementów dla dorosłych, miała znajdować się scena w której Batman uprawia seks oralny z Catwoman.

ILoveBlackGirls

Harley Quinn, pomimo tego, że jest serialem animowanym kierowany jest przede wszystkim do dorosłych odbiorców. Porusza on tematy nadużyć, seksualności i seksizmu w sposób satyryczny, ale również strawny i humorystyczny. Jak powiedział producent wykonawczy i współtwórca serialu, Justin Halpern – To niesamowita satysfakcja i wolność używać postaci, które są uważane za czarne charaktery, ponieważ masz o wiele więcej swobody.

Jednak jak się okazało, nie na każdy pomysł twórców został zaakceptowany przed DC – Doskonałym tego przykładem jest trzeci sezon Harleya, mieliśmy moment, w którym Batman miał zejść w dół pomiędzy nogi Catwoman… A DC powiedziało: 'Nie możecie tego zrobić. Absolutnie nie możecie tego zrobić. Bohaterowie nie robią takich rzeczy’ – powiedział Halpern.

Powód dla którego DC nie zgodziło się na pikantną scenę jest oczywisty, pieniądze. Właściciele postaci Batmana i Catwoman chcą przestrzegać własnych zasad dotyczących zachowania bohaterów, aby chronić franczyzę i sprzedaż produktów konsumenckich.

Więc zapytaliśmy, 'Czy mówicie, że bohaterowie są po prostu samolubnymi kochankami?’ DC odpowiedziało 'Nie, chodzi o to, że sprzedajemy zabawki konsumenckie dla bohaterów. Ciężko jest sprzedać zabawkę, jeśli Batman robi komuś dobrze językiem – kontynuuje Halpern.

Co ciekawe w przeszłości w jednym z komiksów DC pojawiła się gorąca scena pomiędzy Lois Lane i Supermanem. Jak można zobaczyć na obrazku poniżej, po odbytym stosunku, naga Lois zawinięta jedynie w pelerynę Supermana mówi ‘Niesamowite. Tak samo niesamowite, jak za pierwszym razem. Naprawdę jesteś człowiekiem ze stali.’

Cóż, najwyraźniej brutalne sceny walki oraz morderstwa są jak najbardziej odpowiednie dla zabawek. Natomiast seks oralny, pomiędzy dwójką dorosłych postaci, które wyrażają na to zgodę jest szkodliwy i obrazoburczy.

Zdjęcie: „batman” od Slideshow Bruce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.