Arietta Adams publikuje nową piosenkę wraz z teledyskiem

Znana ze swojego soczystego tyłeczka, krągłych piersi i scen analnych, gwiazdka porno i muzyk Arietta Adams wypuściła nową piosenkę 'Would You Die for Me’ wraz z oficjalnym teledyskiem na Youtube.

'

W 2022 roku Arietta Adams naprawdę skupiła się na muzyce i wydała trzy single i teledyski. Jej najnowszy to 'Would You Die for Me’. Mieszając śpiew i rapowanie, dwuminutowy utwór opowiada o byciu zdradzoną przez kochanka, który ją okłamał i o pozostawieniu przeszłości i ich związku za sobą poprzez zablokowanie go w telefonie.

Piosenka jest dostępna wraz z jej poprzednimi utworami na jej stronie Soundcloud.

Teledysk do ’Would You Die for Me’ jest dostępny zarówno na YouTube Music jak i jej kanale YouTube. W teledysku Arietta ma na sobie seksowny strój ze zwierzęcym nadrukiem a jej włosy upięte są w mini koki na czubku głowy.

„Dużo pracowałam nad moją muzyką, pomaga mi ona nie tylko uporać się z rzeczami, które się wydarzyły, ale także rozwijać się i uczyć na błędach. To szalone, jak uzdrawiająca może być muzyka, zwłaszcza gdy się ją tworzy. Cieszę się, że moim fanom podoba się mój nowy utwór i mam nadzieję, że wydam jeszcze kilka przed końcem roku. Więc upewnijcie się, że śledzicie moje media społecznościowe”, powiedziała Arietta Adams.

Kanał Arietty na YouTube zawiera oficjalne teledyski do trzech jej piosenek i ma prawie 4 tys. subskrybentów. Obejrzyjcie jej teledysk do ’Would You Die for Me’, a także ’Going Dark’ i 'Nothing is Forever’ na youtube.com.

Bądźcie na bieżąco z Ariettą Adams, śledźcie ją na Twitterze i Instagramie oraz subskrybujcie jej OnlyFans. Wszystkie jej linki znajdziecie na linktr.ee/realarietta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.