Unlockd prezentuje nowy program poleceń dla Ambasadorów

Unlockd, globalna platforma społecznościowa dla dorosłych, przyjazna dla modeli, influencerów, twórców treści i ich fanów, ogłasza oficjalne rozpoczęcie programu polecającego dla Ambasadorów, aby zachęcić swoich klientów do budowania i rozszerzania swoich marek za pomocą polecania.

Zgodnie z filozofią Unlockd która priorytetyzuje twórców za pomocą bezkonkurencyjnych w branży opłat oraz usług, Ambasadorski program poleceń oferuje oszałamiającą dożywotnią prowizję 7,5% od zarobków uzyskanych od poleconych przez gwiazdy osób.

W połączeniu z niską stawką prowizji 15% i etosem biznesowym wolnym od osądów, program polecający Ambasadorów Unlockd oferuje obecnie jedną z najbardziej lukratywnych i uczciwych społeczności dla twórców w przemyśle dla dorosłych. Unlockd oferuje o 50% wyższe prowizje niż programy, takie jak OnlyFans, co czyni ich doskonałym narzędziem rekrutacyjnym.

Ambasadorka marki Unlockd Ela Darling podkreśla, że „twórcy treści dla dorosłych są rdzeniem naszej działalności. Jako aktorka filmów dla dorosłych, myślę, że ważne jest, aby priorytetowo traktować twórców ponad maksymalizację zysków”.

„Unlockd jest platformą, która naprawdę idzie na całość na czele z artystami w naszej branży, a ich hojne wypłaty i struktura polecająca pokazują ten etos. Wykonawcy są najważniejsi – w końcu nie byłoby przemysłu bez nas.”

„Zdecydowałem się przenieść moją obecność online do Unlockd, ponieważ jestem zmęczona innymi platformami, które nas oszukują, a jednocześnie grożą nam usunięciem z ich platformy. Chcę, aby moje treści były na stronie, która ceni mnie za rzeczy, które tworzę, a nie na platformie, która ledwo toleruje moją obecność ze względu na branżę, w której pracuję.”

Unlockd jest jedną z najszybciej rozwijających się platform rozrywki dla dorosłych w branży, z setkami tysięcy twórców i fanów w serwisie, którzy korzystają z wewnętrznych promocji modeli, mnóstwa łatwych w użyciu funkcji online, najwyższej jakości obsługi klienta i aż do 85% wypłat.

Aby dowiedzieć się więcej o Unlockd, odwiedź ich stronę unlockd.me oraz śledź ich na Twitterze. Natomiast twórcy mogą dołączyć do Unlockd klikając tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.