Tristan i Rutger z WeCamGirls są gośćmi podcastu Adult Site Broker Talk

Tristan i Rutger, którzy założyli społeczność modelek WeCamGirls są gośćmi tego tygodnia w podcaście Adult Site Broker Talk. Dwójka wyjaśnia czym jest WeCamGirls, dla kogo jest przeznaczone forum i jakie korzyści płyną z dołączenia do ich społeczności.

'

Tristan i Rutger usłyszeli kiedyś od znajomej modelki, że frustruje ją fakt, iż nie może z nikim porozmawiać o swojej pracy, a co dopiero podzielić się doświadczeniami czy poprosić o radę. To skłoniło ich do założenia społeczności modelek występujących na żywo w marcu 2012 roku, który opierał się na systemie czatów i forum dla wykonawców, którzy mogliby omawiać różne strony i technologię z której korzystają. Należy również zauważyć, że pomimo nazwy, w społeczności WeCamGirls znajdują się również męscy modele. Obecnie jest to jedna z największych i najbardziej aktywnych społeczności wyłącznie dla modelek – fani nie mają dostępu do większości części forum.

Na początku wywiadu Tristan i Rutger poświęcają chwilę na opowiedzenie o sobie i o tym jak się poznali. Następnie przechodzą do opowiedzenia historii i powodu powstania WeCamGirls oraz tego, jak społeczność rozwijała się przez lata. Ponieważ WeCamGirls to strona wyłącznie dla modelek, do której Fani nie mają dostępu, poruszyli również ten temat. Tristan i Rutger mówią dalej o swoich innych podobnych projektach, które są dla gwiazd porno i twórców treści dla dorosłych zamiast camgirls, i wiele więcej.

Bruce, gospodarz i dyrektor generalny Adult Site Broker, zauważył, “Tristan i Rutger są długoletnimi przyjaciółmi z pokazów. Wykonawcy potrzebują WeCamGirls. Wywiad był zabawny i interesujący. Jestem pewien, że spodoba się wam.“

Możecie posłuchać Tristana i Rutgera na Adult Site Broker Talk pod adresem adultsitebrokertalk.com.

Śledźcie WeCamgirls na Twitterze, a żeby odwiedzić forum wejdźcie na WeCamgirls.com.

Adult Site Broker pomaga sprzedawcom i kupującym strony dla dorosłych, spotkać się, aby wypracować uczciwe oferty. Sprawdźcie ich stronę internetową pod adresem AdultSiteBroker.com oraz śledźcie ich poczynania na Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.