Tantus zmienia logo oraz właściciela

Producent zabawek erotycznych, firma Tantus, ogłosiła zmianę właściciela i zaprezentowała nowe logo firmy.

„Od momentu założenia w 1998 roku, Tantus jest liderem w branży w produkcji ekologicznych i bezpiecznych dla ciała produktów dzięki ciągłym innowacjom i zaangażowaniu w tworzenie produktów najwyższej jakości” – zauważa przedstawiciel firmy. „Każdy produkt jest ergonomicznie zaprojektowany i anatomicznie ukierunkowany, stworzony z troską i precyzją”.

„Produkty Tantus są zaprojektowane w Ameryce i wykonane z własnej unikalnej formuły 100% ultra-premium silikonu, który jest ręcznie wylewany w Los Angeles, aby zapewnić jakość, kontynuował przedstawiciel. „Z pięcioma różnymi rodzajami dotyku, od bardzo twardego do bardzo miękkiego, i wieloma wspaniałymi kolorami, istnieją setki opcji zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych użytkowników”.

Dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Cheri Curry nadzoruje przejście.

„Jestem bardzo podekscytowana, że nasi klienci, przyjaciele i cała branża będą mogli zobaczyć nowe zmiany, które nadejdą wraz z tym przejęciem”, powiedziała Curry. „Cały zespół jest oddany ciężkiej pracy, aby produkty Tantus, które wszyscy znają i kochają, znalazły się na półkach sklepowych”.

Więcej na temat produktów Tantus dowiedzieć się można na stronie tantusinc.com oraz na Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.