Svakom uczestniczył w webinarium ThaiFest jako partner VIP

Już siódmy raz Svakom uczestniczył w ThaiFest – ogólnoświatowym corocznym wydarzeniu organizowanym przez Astkol-Alfa Ltd., które każdego roku odbywa się w innym miejscu. ThaiFest 2021 odbył się w Antalyi, pięknym mieście wypoczynkowym w Turcji, w którym, z powodu ograniczeń związanych z podróżą, Svakom uczestniczył online jako partner VIP.

ILoveBlackGirls

Podczas webinarium Svakom zaprezentował różne nowe produkty, w tym masturbatory Sam Neo, Robin oraz serię Hedy X, masażer prostaty Iker, oraz najnowszy produkt wibrator typu bullet Tulip. Podczas prezentacji Svakom duży nacisk położył na Serię Connexion – interaktywne zabawki, które mogą być używane niezależnie od lokalizacji.

Zespołu Svakom, ocenia odbiór swoich produktów jako bardzo pozytywny. Sam Neo, najnowszy produkt z serii Connexion, przykuł uwagę dzięki swojej unikalnej ’funkcją ssania’. Innym produktem wzbudzającymi największe zainteresowanie był Iker – masażer prostaty i krocza sterowany aplikacją, z dodatkową pulsującą końcówką, która oferuje „ogromną ilość przyjemności”.

„Istnieje silna więź między nami a sprzedawcami detalicznymi. COVID-19 zmienił sposób interakcji międzyludzkich, ale mimo wszystko miło jest spotkać się ze wszystkimi detalistami podczas webinaru online. W jakiś sposób brak możliwości zobaczenia się zbliżył nas do siebie i mogliśmy poczuć miłość i pasję, jaką sprzedawcy mają dla branży” – zachwycił się jeden z przedstawicieli.

Łącznie 50 sklepów wzięło udział w ThaiFest 2021, które na koniec webinaru otrzymały torby z upominkami od Svakom.

„Naprawdę doceniamy możliwość utrzymywania bliskiej komunikacji ze sprzedawcami detalicznymi i blogerami, mamy nadzieję, że będziemy mogli spotkać się i pozdrowić ich w przyszłym roku osobiście, kiedy wszystko wróci do normy” – powiedział reprezentant Svakom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.