Satisfyer Twirling Delight jest dostępny w ST Rubber

Niemiecka hurtownia ST Rubber ogłosiła, że od teraz w jej ofercie dostępny jest Satisfyer Twirling Delight, który jest kolejną serią Satisfyera zaraz po Twirling Fun i Twirling Joy.

Insane Coeds

Dzięki elastycznemu, stylowemu i innowacyjnemu designowi, Twirling Delight jest świetną opcją dla każdego, kto szuka precyzyjnej stymulacji. Wibrator wykorzystuje zaokrągloną, małą, obracającą się i wibrującą końcówkę do ukierunkowanej stymulacji – odpowiedniej dla wszystkich stref erogennych.

Zabawka może pochwalić się dodatkową korzyścią w postaci higienicznej nasadki, co czyni ją idealną do podróży. Chociaż ten produkt nie jest kompatybilny z aplikacją, ma piękne detale wykonane z ABS i osiem trybów wibracji oraz pięć ustawień intensywności, które na pewno pozwolą się cieszyć przyjemnością w pełni. Urządzenie ma mocny silnik, wodoodporną klasę ochrony IPX7 i przyjazny dla ciała silikon.

W przypadku pytań odnośnie produktu, obsługa klienta ST Rubber pomoże pod numerem +49 (0) 6834 4006-0 lub wystarczy odwiedzić sklep internetowy: www.strubbi.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.