RedGIFs ogłosiło Aerie Saunders jako Ambasadora Twórców oraz Nawiązało Współpracę z Sex Work Ceo

Aerie Saunders została nowym Ambasadorem Twórców w RedGIFs, które również przekazało zarządzanie swoim Twitterem firmie Sex Work Ceo. Wszystko te działania są częścią nowej inicjatywy która ma zapewnić twórcom więcej pomocy.

'

RedGIFs, popularne centrum mediów dla dorosłych, specjalizujące się w krótkich filmach wideo i GIF-ach, ogłosiło inicjatywę, która ma na celu zapewnienie twórcom większej wartości i pomocy w przyszłości.

Inicjatywa ta obejmuje dodanie Aerie Saunders do ich zespołu, jako Ambasadora Twórców. Aerie, jest dobrze znana w niezależnej społeczności twórców z jej wysiłków w dostarczaniu darmowych zasobów edukacyjnych poprzez Adult Model Mentors i Webcam Startup. Aerie poszczycić się też może wcześniejszą nominacją do tytułu Najbardziej Pomocnej Modelki w YNOT Cam Awards.

Aerie, o swojej roli powiedziała: „Dostarczanie naszej społeczności zasobów i pomocy nie jest dla mnie niczym nowym, ale bycie przyjętą na pokład przez firmę (RedGIFs), która jest aktywnie skoncentrowana na twórcach jest czymś, co mnie niezmiernie cieszy.”

Jeśli wykonawca szuka pomocy w sprawach związanych z niezależną pracą w branży dla dorosłych, może skontaktować się z Saunders na nowym Twitterze poświęconym wsparciu twórców, @RG_Creators.

Oprócz nowego konta poświęconego wsparciu twórców, Saunders ściśle współpracowała z zespołem RedGIFs przy uruchomieniu specjalnych kont na Twitterze poświęconych promowaniu ich zróżnicowanej grupy zweryfikowanych twórców.

Celem tych działań jest integracja z każdym twórcą zamieszczającym treści na platformie i zwiększenie ich doświadczenia poprzez oferowanie dodatkowej promocji za pośrednictwem dedykowanych kont w mediach społecznościowych. Pełną listę nowych kont można znaleźć na Twitterze RedGIFs Creator Account.

Jeszcze bardziej wzmacniając swoje zaangażowanie we współpracę z twórcami, RedGIFs przekazał swojego Twittera wiodącej firmie Sex Work Ceo. MelRose Michaels skomentowała to:

„Sex Work CEO wkracza w nową erę jako firma, w której pomagamy gigantom branży w tym, jak mogą lepiej służyć twórcom poprzez serwisy społecznościowe. Mając możliwość prowadzenia sieci promocyjnej z korzyścią dla twórców, przy całkowitym nadzorze twórców, usuwamy wiele biurokracji, z którą mieliśmy do czynienia w przeszłości. Moje doświadczenie we współpracy z RedGifs w ramach ich kursów, a teraz w ramach tej nowej współpracy, jest niezwykle ekscytujące. Wyznaczają oni nowy ton w naszej przestrzeni, a inne firmy dla dorosłych zaczynają rozumieć, dlaczego współpraca z twórcami jest najważniejsza.”

Wykonawcy zainteresowani uzyskaniem statusu Zweryfikowanego Twórcy na platformie proszeni są o zarejestrowanie się lub kontakt z działem wsparcia twórców albo na Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.