Nexus dołącza do konsorcjum EQOM Group

Holenderska grupa EQOM Group, przejęła Libertybelle Marketing Ltd., firmę stojącą za marką Nexus. Jest to pierwszy producent zabawek erotycznych który dołączył do grupy EQOM.

Tought LoveX

Libertybelle ma siedzibę w Londynie, w Wielkiej Brytanii i została założona w 2005 roku. Firma powstałą z powodu braku wysokiej jakości zabawek erotycznych skierowanych do mężczyzn. Masażery prostaty był wówczas bardzo niszowym rynkiem, w którym mało kto się specjalizował, a ówczesna oferta była mała i brakowało jej innowacji.

Dziś Nexus oferuje bardzo szeroką gamę wysokiej jakości zabawek erotycznych. Odpowiednie są one dla każdego, nie tylko dla mężczyzn, chociaż cały czas silny nacisk jest kładziony na zabawki analne dla mężczyzn. Obecnie produkty Nexus są sprzedawane w ponad 30 krajach na świecie i firma może pochwalić się bardzo zróżnicowaną bazą klientów.

Libertybelle jest pierwszym producentem zabawek erotycznych, który wszedł do grupy EQOM i jest podekscytowany dołączeniem do rodziny. Dyrektor Zarządzający Monique Carty powiedziała: „Jesteśmy zachwyceni, że stajemy się częścią grupy EQOM i cieszymy się na współpracę w celu rozwoju i maksymalizacji możliwości dla Nexusa, EQOM i całej branży. Naprawdę wierzymy, że razem jesteśmy silniejsi, a łącząc siły z innymi liderami w dziedzinie seksualnego wellness, wszyscy odnosimy korzyści. Nexus będzie nadal działał niezależnie i wspierał wszystkich swoich klientów tak jak dotychczas.”

Więcej informacji na temat Nexus można znaleźć tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.