Net1on1 otwiera nowy magazyn dla klientów z Europy

Już prawie rok miną od Brexitu, który pomimo zapewnień, bardzo negatywnie wpłyną na handel na linii UK-UE. Dlatego też, Angielski dystrybutor Net1on1, otworzył w Holandii centrum przeładunkowe, które oferuje klientom z UE szybką, bezcłową dostawę i wyselekcjonowany katalog najlepiej sprzedających się zabawek.

'

Net1on1 ma ponad 15 lat doświadczenia w branży dla dorosłych, sprzedając i reprezentując niektóre z największych marek na rynku. Podobnie jak wielu dystrybutorów zabawek seksualnych, doświadczyli wzrostu sprzedaży podczas blokad wywołanych pandemią, ale będąc firmą z siedzibą w Wielkiej Brytanii, musieli również radzić sobie z problemami związanymi z Brexitem. Wyjście Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej stanowiło wyjątkowe wyzwanie zarówno dla hurtowników, jak i detalistów eksportujących na kontynent.

„Chociaż poświęciliśmy wiele czasu i wysiłku, aby uodpornić nasz biznes na awarie i przygotować się na wszelkie trudności związane z papierkową robotą celną, ostatecznie wiedzieliśmy, że czas dostawy się wydłuży, a nasi klienci mogą być zmuszeni do uiszczenia opłat celnych za swoje paczki” – mówi Sebastian Gonzalez, dyrektor handlowy Net1on1. „Zawsze byliśmy bardzo dumni z naszej szerokiej europejskiej bazy klientów. Cenimy sobie zaufanie, jakim obdarzyli nas nasi kontynentalni partnerzy, abyśmy dostarczali im to, co najlepsze w branży dla dorosłych, i naprawdę nie chcemy ich zawieść.”

W celu zaoferowania lepszych usług europejskim sprzedawcom detalicznym, Net1on1 nawiązał współpracę z holenderskim centrum realizacji, zarejestrował działalność gospodarczą w Holandii i założył stronę internetową UE. Dzięki temu hurtownik może zapewnić szybsze i tańsze dostawy w 27 krajach członkowskich.

„Jesteśmy niezwykle podekscytowani, że możemy realizować wysyłki z naszego nowego magazynu w Holandii. Ten strategicznie położony magazyn pozwala nam na szybką wysyłkę w całej Europie, ale możemy również zaoferować niższe progi bezpłatnej wysyłki, dzięki czemu nowi detaliści mogą również skorzystać z naszego wszechstronnego katalogu. Klienci mogą otworzyć konto i zamawiać z naszego holenderskiego magazynu za pośrednictwem strony internetowej www.1on1wholesale.eu.”

„Podjęliśmy decyzję o zaoferowaniu na razie ograniczonego katalogu, aby stopniowo budować dostępność zapasów, ale kupujący będą mogli już teraz znaleźć wszystkie ulubione produkty Loving Joy, a także niektóre bestsellerowe pozycje z serii Fifty Shades of Grey i Doc Johnson.”

Net1on1 jest bardzo zadowolony z otwarcia nowej strony oraz magazynu „Popyt przerósł nasze oczekiwania, więc planujemy w najbliższych miesiącach znacznie zwiększyć naszą ofertę.” – kontynuuje Sebastian Gonzalez. „Dopracowujemy również szczegóły naszej usługi dropshipingu, aby sprzedawcy internetowi z UE i początkujący przedsiębiorcy mogli korzystać z naszej wygodnej, bezpośredniej dostawy do klienta, która umożliwiła wielu osobom w Wielkiej Brytanii rozpoczęcie biznesu dla dorosłych.”

„Ekscytujące rzeczy nadejdą, więc niezależnie od tego, czy znajdujesz się w Hiszpanii, Włoszech czy Chorwacji, udaj się na stronę www.1on1wholesale.eu, zarejestruj się i zacznij zamawiać od Net1on1 Wholesale, twojego partnera w branży dla dorosłych!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.