Magazyn Scala Play styczeń-luty 2021 już dostępny

Najnowsze styczniowe wydanie magazynu PLAY redagowanego przez dystrybutora SCALA jest już dostępne. Tak jak zawsze w środku możemy zobaczyć propozycję najpopularniejszych i najnowszych produktów dostępnych u dystrybutora.

'

Już na samym początku w magazynie Scala Play można natrafić na interesujący produkt od CalExotics o nazwie My Pod. My Pod jest to masażer wyposażony w bezprzewodowe ładowanie, jednak główną ciekawostką jest funkcja automatycznego czyszczenia. Po włożeniu wibratora do stacji dokującej, za pomocą światła UV następuje 10 minutowy proces czyszczenia zabawki. Jest to niewątpliwie ciekawe rozwiązanie z 2 powodów: Po pierwsze, znacząca ułatwia to utrzymanie wibratora w czystości, a po drugie, stacja dokująca w ogóle nie zdradza zawartości, dzięki czemu śmiało można ją postawić w łazience czy sypialni.

Innym urządzeniem wartym zapoznania się jest Arcwave Ion. Po pojawieniu się produktów Satisfyer’a stymulujących falami powietrza, kwestią czasu było wykorzystanie tej technologii w innych urządzeniach. Arcwave Ion jest to masturbator, oferujący stymulację za pomocą pulsujących fal powietrza. Pytanie tylko, czy w przypadku masturbatora fale powietrza faktycznie sprawią wyraźna różnice?

Kolejnym produktem wartym zapoznania się, są szklane plugi marki Icicles. Co wyróżnia je od innych szklanych plug’ów są wibracje kontrolowane za pomocą pilota. Nie często można spotkać szklane dilda z wibracjami, dlatego warto zapoznać się z tymi maleństwami. Dodatkowym ich atutem jest załączona w pudełku silikonowa przyssawka umożliwiająca stabilne zamocowanie ich do podłogi lub ściany.

Papierowe wydanie magazynu Scala Play otrzymać można wraz z najnowszym wydaniem magazynu EAN natomiast wersja online dostępna jest tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.