LoveDrop wprowadza program ambasadorów marki

Eve Laurence, właścicielka i kuratorka usługi pudełek subskrypcyjnych dla dorosłych LoveDrop, ogłosiła rozpoczęcie Programu Ambasadorów Marki LoveDrop Co.

Tought LoveX

To unikalne przedsięwzięcie oferuje influencerom ekskluzywną możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy, otrzymania darmowych miesięcznych produktów, branżowych zniżek na seksualną odnowę biologiczną, wynagrodzenia za współpracę, płatnych i promocyjnych ankiet, a także dostęp do wydarzeń branżowych na wyłączność.

Już teraz, niedoszli Ambasadorzy Marki, którzy zarejestrują się na stronie programu do końca 18 lipca będą kwalifikować się do wygrania karty podarunkowej Amazon o wartości 500$. Szczęśliwy zwycięzcą, zostanie ogłoszony we wtorek, 19 lipca.

„Łącząc marki i twórców razem z Programem Ambasadorskim LDC i Monthly Events, jest naszą nadzieją na zbudowanie silniejszej społeczności, dzielenie się naszymi historiami i celami oraz znalezienie wsparcia tam, gdzie być może myśleliśmy, że go nie ma” – powiedziała Laurence. „Jesteśmy podekscytowani możliwością pozyskania utalentowanych twórców i wpływowych postaci z branży na pokład i większego zaangażowania w naszą markę, jednocześnie rozszerzając szereg lukratywnych korzyści”.

Oprócz tego programu, LoveDrop Co będzie organizować comiesięczne imprezy dla firm i influencerów w ostatni poniedziałek każdego miesiąca, a pierwsze wydarzenie rozpocznie się w poniedziałek 25 lipca w Los Angeles.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź love-drop.com i śledź na Twitterze @LoveDropCo oraz właścicielkę @EveLaurence.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.