JustFor.fans wprowadza nową funkcję podglądu, aby stworzyć inspirujące 'zwiastuny’ wideo

Platforma społecznościowa dla dorosłych JustFor.fans z dumą prezentuje nową funkcję ‘Model Preview’, która ma pomóc twórcom w wizualnej promocji ich najnowszych ekskluzywnych filmów.

Funkcja podglądu, która umożliwiła by tworzenie zwiastunów z dowolnymi fragmentami z wybranych filmów, była jedną z najczęstszych próśb dotyczących nowych funkcjonalności, o jakie prosiły modelki JustFor.Fans. Jednak dopiero teraz udało się wprowadzić taką funkcjonalność ponieważ jak powiedział założyciel strony Dominic Ford „potrzebowaliśmy kilku ulepszeń technicznych na zapleczu, aby w końcu to umożliwić”.

„System domyślnie brał pierwsze 'X’ sekund i tworzył podgląd, ale teraz modele mogą wybierać segmenty z dowolnego miejsca w filmie i dostosowywać ich edycję, co znacznie ewoluuje nasze możliwości podglądu. Wierzę, że byliśmy pierwszą stroną, która nawet automatycznie tworzyła podglądy, więc ten nowy rozwój jest dość duży.” kontynuował Ford.

Mając na celu ulepszenie, zaangażowanie i spersonalizowanie doświadczenia użytkownika, aby zapewnić powtarzalne wizyty, modelki JFF mają teraz możliwość zachęcania swoich fanów specjalnie zmodyfikowanymi podglądami. Ich obsługa jest bardzo prosta, wystarczy zaznaczyć dowolny fragment swojej zawartości wideo, wybrać ’Make New Preview’, edytując punkty początkowe i końcowe za pomocą suwaków, a następnie kliknąć ’Generate & Use New Preview’ i to wszystko własny podgląd z wykorzystaniem konkretnych ujęć jest już gotowy.

JFF wyświetla wszystkie edytowane wcześniej projekty podglądów oraz oryginalne filmy, a twórcy mogą szybko i łatwo wybierać między nimi, a także zaznaczać wszelkie inne materiały wideo, które zostały przesłane.

Aby dowiedzieć się więcej na temat możliwości nowej funkcji, odwiedź JustFor.fans i śledź platformę na Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.