Influenced Edge uruchamia działalność w zakresie marketingu/zarządzania w mediach społecznościowych

Niezależna firma doradcza LRC ogłasza rozpoczęcie działalności swojego najnowszego projektu konsultingowego – Influenced Edge, firmy zajmującej się w pełni płatnym marketingiem w mediach społecznościowych, która umożliwia twórcom i influencerom zmaksymalizowanie i spieniężenie ich zasięgu w mediach społecznościowych.

'

Agencja, której klientami są między innymi Alura Jenson, Amia Miley, Cali Carter, Isabelle Deltore, Lexi Sheinberg, Alexis Monroe, Lux i wielu innych, oferuje usługi takie jak indywidualna pomoc w prowadzeniu konta w mediach społecznościowych wraz z wysokiej jakości coachingiem, zarządzanie treścią, tworzenie sieci kontaktów, budowanie marki i strategie marketingowe poprzez wykorzystanie analizy danych i trendów rynkowych.

„Płatne media społecznościowe zmieniły krajobraz branży dla dorosłych, otwierając jednocześnie drzwi dla twórców treści, którzy zgromadzili swoich zwolenników na takich platformach jak Twitter i Instagram, i podczas gdy pojawiły się podstawowe zespoły zarządzające kontami, my staliśmy się wiodącą siłą w tworzeniu kompletnego pakietu, który tworzy taką samą infrastrukturę produkcji treści, zarządzania, marketingu i PR dla klientów, aby indywidualni twórcy treści mieli takie same narzędzia do promowania siebie, jak firmy, które promują ich treści” – powiedział przedstawiciel firmy.

„Pomagamy naszym klientom nie tylko w budowaniu ich marki, ale także w tworzeniu strategii, które pozwolą im znacząco zwiększyć obecność w mediach społecznościowych i dochody z płatnych treści. W przeciwieństwie do innych firm, nie zmuszamy naszych klientów do podpisywania rocznych kontraktów; nasi klienci zostają z nami, ponieważ świadczymy usługi, jakich nie ma nikt inny w branży – zostają, bo chcą. „

Influenced Edge oferuje wyjątkowe strategie treści, które są unikalnie zoptymalizowane w celu zwiększenia ruchu na platformach swoich klientów, zaangażowania fanów i przychodów przy jednoczesnym bardziej efektywnym zarządzaniu kanałami społecznościowymi i wysiłkami związanymi z budowaniem marki dla ich długoterminowych korzyści.

Aby dowiedzieć się więcej o Influenced Edge, odwiedź InfluencedEdge.com oraz śledź ich na Twitterze i Instagramie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.