Hurtownia ST RUBBER prezentuje jeden z największych katalogów w branży

Niemiecka hurtownia produktów dla dorosłych, ST Rubber, zaprezentowała swój nowy katalog na rok 2022. W środku znaleźć można wiele nowych produktów i marek, które zostały dodane do asortymentu hurtowni i zdecydowanie jest z czego wybierać, ponieważ nowy katalog zawiera ponad 660 stron!

'

Nie ważne czy jest się właścicielem sklepu, czy pasjonatem zabawek erotycznych czy osobą początkującą, szukającą swojej pierwszej zabawki erotycznej, każdy kto szuka inspiracji, na pewno znajdzie ją w tym Katalogu. 660 stron wypełnionych po brzegi wszelkimi możliwymi produktami skierowanymi do dorosłych robi naprawdę duże wrażenie!

W środku znaleźć można dosłownie wszystko: prezerwatywy, lubrykanty, feromony, czyściki, różnego rodzaju akcesoria dla kobiet, mężczyzn i par, wibratory, dilda, masturbatory, akcesoria BDSM, zabawki analne, bieliznę erotyczną i fetyszową czy suplementy wspomagające wydolność seksualną.

Jak podaje hurtownia, dystrybucja jednego z największych katalogów z produktami dla dorosłych już się rozpoczęła. Oznacza, że właściciele sklepów detalicznych nie tylko będą mieli czas, aby się z nimi zapoznać, ale również, aby zamówić interesujące ich produkty jeszcze przed okresem świątecznym.

„Jesteśmy bardzo dumni z nowego katalogu głównego ST Rubber. Ponad 660 stron sprawia, że jest to jeden z największych katalogów w Europie! Jesteśmy pewni, że nasi klienci bardzo to docenią i z przyjemnością będą go przeglądać. Chcielibyśmy również podziękować naszym klientom i dostawcom za współpracę i lojalność wobec nas – jest to niezwykle ważne, szczególnie w trudnych czasach. Ten katalog jest niezbędny dla każdego klienta, sprzedawcy i potencjalnego klienta w naszej branży.” powiedział Werner Tiburtius, prezes ST Rubber.

Aby dowiedzieć się więcej, można skontaktować się z działem obsługi klienta ST Rubber pod numerem +49 (0) 6834 4006-0 lub odwiedzić sklep internetowy www.strubbi.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.