Hurtownia EDC wprowadziła na rynek luksusowe masturbatory Cruizr

EDC Wholesale wprowadziła do swojej oferty masturbatory Cruizr o wyrafinowanym morskim stylu, zaprojektowane tak, by zapewnić doskonałe doznania i pozwolić unieść się na fali przyjemności.

Insane Coeds

Marka Cruizr bardzo silnie nawiązuje do tematyki morskiej, co szczególnie widać w ich nazwach oraz stosowanej palecie barw. Wygląd i styl marki przywodzą na myśl letnie niedzielne popołudnie na łodzi podczas rejsu po falach a ich produkty pozwalają popłynąć na fali przyjemności aż do samego celu. O to właśnie chodzi w Cruizr – o to przyjemne uczucie, które przepływa przez ciało kiedy się dochodzi do celu.

Cruizr jest modny i charyzmatyczny, Cruizr to doświadczenie i emocje. To idealna marka dla mężczyzn, którzy szukają czegoś innego i chcą się wyróżnić. Produkty skierowane są do młodych i modnych odbiorców, będących na początku swojej drogi zawodowej. Cieszących się życiem i wydających pieniądze na rzeczy, które są przystępne cenowo, a jednocześnie wyrafinowane.

Pełna kolekcja Cruizr oferuje 6 masturbatorów (w tym 3 wersje premium) 2 elektryczne akumulatorowe pompki do penisa oraz uchwyt do mocowania na płaskiej i gładkiej powierzchni, dzięki czemu z możliwości jakie oferuje Cruizr można kożystać bez użycia rąk.

Masturbatory są dyskretnymi stymulatorami penisa i oferują różne ustawieniami ssania, pchania lub wibracji. Co istotne, każda funkcja może być używana oddzielnie. Masturbatory posiadają szczelną nakrętkę z góry, po której zdjęciu, ukazuje się miękki, elastyczny rękaw z otworem pochwy. Rękaw w środku posiada również specjalną teksturę oferującą dodatkową stymulację oraz jego delikatność oferuje wrażenia zbliżone do prawdziwej penetracji.

Co istotne, szczególnie w przypadku masturbatorów, rękaw można wyjąć z tuby, dzięki czemu jest łatwy do wyczyszczenia. Każdy masturbator posiada intuicyjną obsługę, wysokiej klasy design i można go szybko naładować za pomocą dołączonego kabla USB.

Aby uzyskać więcej informacji na temat Cruizr, odwiedź stronę one-dc.com lub skontaktuj się z sales@one-dc.com. Warto też śledzić EDC na Facebooku i Twitterze, aby być na bieżąco ze wszystkimi nowościami jakie wprowadzają do swojej oferty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.