Hein Schouten został nowym prezesem SHOTS Europe

Po 27 latach ciężkiej pracy, która doprowadziła SHOTS do pozycji jednego z europejskich liderów rynku, założyciel firmy Oscar Heijnen postanowił zrobić krok w tył i przekazać stanowisko prezesa SHOTS Europe Heinowi Schoutenowi.

'

Jedenaście lat temu Hein zaczynał jako młody, zmotywowany przedstawiciel handlowy. Przez lata pracował w działach sprzedaży, rozwoju produktów, zakupów, projektowania i logistyki. Można powiedzieć, że pracował w całej firmie i zna ją na wylot. W ciągu tych lat Hein zarządzał już kilkoma różnymi działami i budował struktury i strategie dla SHOTS. „Oscar wziął mnie za rękę i pokazał mi wszystko. Razem podróżowaliśmy po świecie i przez długi czas byłem u boku Oscara” powiedział Hein.

W ramach przygotowań do tego kroku Hein został w 2019 r. dyrektorem ds. sprzedaży „Jestem bardzo wdzięczny za to, czego nauczył mnie Oscar” dodał Hein. „Ponadto to on zbudował SHOTS od podstaw i sprawił, że osiągną on taki sukces. Jestem bardziej niż dumny, że mogę przejąć to stanowisko i będę się nim zajmował z wielką starannością.”

„Oscar upewnił się, że DNA SHOTS płynie w moich żyłach, więc nie będę wprowadzał drastycznych zmian. Pracowałem jednak nad nową strukturą z zespołem zarządzającym. Dodaliśmy już nowych członków zespołu, którzy są mistrzami w swojej dziedzinie, a także pracujemy nad kształceniem naszego obecnego zespołu, abyśmy mogli czynić siebie nawzajem jeszcze lepszymi. Będziemy nadal inwestować w ludzi, ponieważ w SHOTS ludzie są na pierwszym miejscu.”

Wizją Heina jest przeniesienie SHOTS Europe na kolejny poziom. „Będziemy się coraz bardziej rozwijać i nadal chcemy być punktem kompleksowej obsługi, w którym nasi klienci znajdą wszystko pod jednym dachem. Dotyczy to zarówno marek zaprojektowanych przez nas samych, jak i marek dystrybuowanych. Oprócz ludzi inwestujemy także w optymalizację systemów i procesów: nowy system ERP/WMS, który pozwoli nam obsługiwać klientów i dostawców na wyższym poziomie niż dotychczas.”

Oczywiście Hein nie będzie robił tego wszystkiego sam. „Moja rola jako nowego lidera polega na łączeniu wszystkich ludzi. Ale to cały zespół sprawi, że osiągniemy wyższy poziom”.

W ciągu ostatnich kilku lat firma SHOTS rozwijała się i nadal będzie to robić. „Nie tylko wzrośnie liczba pracujących tu osób, ta ekspansja oznacza nowe biura i większe magazyny. Obecnie tworzymy 22000m2 dodatkowej powierzchni magazynowej!” Kiedy Hein zaczynał w SHOTS, była to grupa dziesięciu osób, teraz w samym SHOTS Europe pracuje ponad 100 osób.

Mimo że SHOTS Europe będzie się rozwijać, Hein jest pewien jednej rzeczy: „SHOTS zawsze było firmą o rodzinnym charakterze. Moim osobistym celem jest utrzymanie tej rodzinnej atmosfery. I chociaż chcemy osiągać wielkie cele, nie powinniśmy zapominać, że podróż również jest cenna. Nie byłoby w moim stylu, gdybyśmy po drodze nie mieli dobrej zabawy!”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.