Grupa EQOM wita sklep internetowy Nytelse.no w konsorcjum

Grupa EQOM, która powstała w 2020 roku po tym, jak EDC Retail, połączyło się z Eropartner Distribution, dołączyła do swojego erotycznego konsorcjum kolejny sklep internetowy, Nytelse.no. Sklep nadal będzie działać niezależnie, a połączenie ma na celu wzmocnienie i rozwój firmy.

'

Holenderska grupa erotyczna EQOM Group, ogłosiła dzisiaj przejęcie norweskiego sklepu internetowego Nytelse.no. Firma została założona w 2003 roku w Norwegii i przez ostatnie 19 lat zajmowała się sprzedażą produktów które, tak jak sugeruje nazwa sklepu, skupiają się na przyjemności. Ich celem jest zaskoczyć, zachwycić i zainspirować jego, ją oraz ich doskonałym wyborem produktów. Nytelse ceni sobie wysoką jakość, która daje ich klientom najlepsze możliwe doświadczenia, niezależnie od ich preferencji seksualnych.

Nytelse jest drugą norweską firmą oferującą produkty skupiające się na przyjemności, która dołączyła do Grupy EQOM. „Nytelse ma wieloletnie doświadczenie i udało mu się rozwinąć firmę do miejsca, w którym jest dzisiaj z małym, ale silnym zespołem.” skomentował Eric Idema, dyrektor generalny EQOM Group. „Jako część grupy pomożemy Nytelse osiągnąć ich ambicje wzrostu i ustrukturyzować firmę tam, gdzie widzimy możliwości. Cieszę się, że mamy ich na pokładzie oraz cieszy mnie świetlana przyszłość w krajach nordyckich.”

Sklep Nytelse.no będzie nadal działać niezależnie i wspierać wszystkich swoich klientów tak jak dotychczas.

Sklep odwiedzić można pod adresem Nytelse.no, oraz w mediach społecznościowych na Facebooku i Instagramie. Natomiast więcej na temat Grupy EQOM dowiedzieć się można pod adresem EQOM.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.