EDC 'Experience Center’ w Holandii już otwarte

W ostatnich miesiącach wiele firm musiało całkowicie zmienić swój sposób prowadzenia biznesu. W większości przypadków oznaczało to zwiększenie aktywności online oraz poprawa jakości stron internetowych. Dopiero co kilka dni temu EDC zaprezentowało swój nowy portal, na którym pośród 6 dostępnych języków jest również Polski. Dzisiaj poinformowali na swoim profilu na Facebook, że od dawna zapowiadane EDC ‘Experience Center’ jest już otwarte.

'

Przestronny lokal o powierzchni 1200 metrów kwadratowych, znajduje się w Veendam w Holandii, czyli w rodzimym mieście EDC. Celem tego obiektu jest stworzenie przestrzeni, gdzie EDC może zaprezentować marki oraz producentów, które oferują swoim klientom. W ten sposób firma umożliwia swoim partnerom zapoznanie się z 2500 produktów erotycznych, które można zobaczyć, zapoznać się z materiałem i jakością wykonania oraz poznać oferowane przez produkt funkcje.

Ekspozycja produktów w EDC 'Experience Center’ przypomina swoim wyglądem, to co możemy ujrzeć w stacjonarnych sklepach erotycznych. Jest to niewątpliwie dodatkowa zaleta. Daje to możliwość nie tylko dokładnego zapoznania się z produktami, ale również z oferowanymi materiałami POS producentów. Dzięki temu, można w łatwy sposób zobacz, jak prezentuje się marka w sklepie stacjonarnym i zdecydować czy warto jej poświęcić kawałek miejsca we własnym sklepie.

Jednak nie cała przestrzeń wypełniona jest półkami z różnego rodzaju produktami erotycznymi. Duża przestrzeń tego obiektu oferuje również, pokoje konferencyjne, specjalnie przygotowane miejsce do testowania produktów oraz stoły bilardowe i bar, przy którym można usiąść i porozmawiać w mniej formalny sposób. Dlatego nie będzie dla mnie zaskoczeniem, jeżeli w przyszłości duża powierzchnia EDC 'Experience Center’ będzie wykorzystywana również, jako miejsce, w którym będą organizowane różnego rodzaju eventy.

Jeżeli ktoś mieszka w Holandii lub ją odwiedza to myślę, że EDC 'Experience Center’ jest miejscem które koniecznie trzeba odwiedzić. Natomiast wątpię, że dużo firm postanowi pojechać specjalnie do Veendam tylko po to, aby zapoznać się z testerami produktów. Pod tym względem standardowa wysyłka testerów cały czas będzie po prostu wygodniejsza i bardziej praktyczna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.