Dorcel odnawia tożsamość marki i prezentuje nowe logo

Dorcel zaprezentował swoje nowe logo które określa jako „nowoczesne, wyrafinowane, eleganckie i zmysłowe” oraz odświeżoną tożsamość marki jako ’House of Pleasure’.

'

Nowe logo marki, która od 1979 roku jest punktem odniesienia dla gustownej przyjemności dla dorosłych, ma na celu pokazać ewolucję firmy, która zawsze szła w zgodzie z duchem czasu a zarazem podkreśla jej pozycję na rynku.

„Od momentu powstania cztery dekady temu, Dorcel zawsze wiedział, jak ewoluować wraz ze społeczeństwem, by pozostać głównym graczem w dziedzinie przyjemności i fantazji. Po ponad 40 latach rozbudzania fantazji milionów dorosłych, francuska marka, obecna w ponad 75 krajach, jest bardziej niż kiedykolwiek domem rozkoszy dla wszystkich”, powiedział przedstawiciel firmy. „Dorcel coraz bardziej angażuje się w pomoc wszystkim dorosłym w doświadczaniu zrelaksowanej, szczęśliwej, wyrafinowanej i odpowiedzialnej seksualności poprzez swoją gamę akcesoriów, bielizny, filmów i fantazji”.

Dziesięć lat po zastąpieniu słynnego tukana – pierwszego logo marki do 2011 roku – znajomą różową pieczęcią, Dorcel ponownie zwrócił się do agencji Dragon Rouge, aby „wsparła jego ruch w górę rynku” z rebrandingiem, który symbolizuje ewolucję firmy.

„Wraz z zespołem Dorcel byliśmy w stanie rzucić światło na nowe zastosowania i nowe oczekiwania dotyczące przyjemności seksualnych. Nowa tożsamość graficzna i słowna odzwierciedla szczerą zmianę w kultowej dla wielu Francuzów marce”, wyjaśnił dyrektor zarządzający Dragon Rouge, Mathieu Sakkas.

Dorcel zlecił przeprowadzenie badań w listopadzie i grudniu 2020 r. oraz ponownie w lutym i kwietniu tego roku z udziałem ponad 15 tys. osób, które miały przeanalizować nowe logo.

„Niezależnie od tego, czy widzieli serce, psotne oko czy srom, ankietowani postrzegali je jako wyraz szykownej przyjemności seksualnej” – powiedział reprezentant.

Strony internetowe i kanały mediów społecznościowych firmy Dorcel przestawiły się już na nowy wizerunek, a opakowania produktów i oznakowanie będą aktualizowane przez cały rok 2022.

Aby dowiedzieć się więcej na temat Dorcela, odwiedź stronę Dorcel.com i śledź firmę na Twitterze i Instagramie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.