Baby Girl Bella oferuje coaching dla twórców OnlyFans

Baby Girl Bella, jedna z największych twórczyń OnlyFans z tysiącami lojalnych fanów i zwolenników, oferuje teraz specjalne godzinne konsultacje jeden-na-jeden, aby pomóc modelkom zwiększyć ich miesięczne dochody.

'

„Przez całe lato uczyłam niektóre z modelek odnoszących największe sukcesy na OnlyFans, jak jeszcze bardziej się rozwijać – mówi Bella. Mam tak wiele radości z tego, że zdecydowałam się otworzyć mój coaching i stworzyć stronę na Instagramie dodając darmową pomoc dla modelek i każdego, kto chce WZROSTU w swojej karierze.”

„Dzięki tym dostosowanym do indywidualnych potrzeb rozmowom jeden na jeden, mogę pomóc modelkom zarobić jeszcze więcej pieniędzy na ich stronach fanowskich, a także pomóc ukształtować lepszy sposób myślenia, aby pomóc im w osiągnięciu ich celów”.

Począwszy od listopada, Bella uruchomi specjalne programy mentorskie, które pozwolą jej pomóc modelkom jeszcze bardziej zagłębić się w ich strategię marketingową i stworzyć praktyczne nawyki, aby lepiej wzbogacić ich życie na ekranie i poza nim. „Będzie to obejmować rozmowę coachingową, a także mój osobisty numer telefonu do priorytetowej komunikacji, promocję i wiele więcej!”

„Jestem w tej branży od sześciu lat, i nauczyłam się sporo o tym, jak współpracować z klientami tak, aby dla obu stron uzyskać jak najwięcej z tej wymiany,” dodaje, „wydałam tysiące dolarów na edukacje i coaching siebie i biorę najlepsze z tego, czego się nauczyłam, aby zaoferować to moim klientom.”

„Moja grupa High-Vibe Hotties również odniosła sukces w ciągu ostatnich kilku miesięcy, pomagając kobietom lepiej się poczuć i żyć pełniej, szczęśliwszym życiem, dzięki różnym technikom i mistrzostwom miłości własnej, które prowadzimy, włączając w to kręgi kobiet początkujących jak i zaawansowanych, dwa razy w miesiącu na Zoomie.”

Bella będzie również produkować mniejsze oferty dla klientów i specjalistyczne przewodniki „dla tych, którzy mogą nie być w stanie pozwolić sobie na moją pomoc jeden na jeden lub czują, że nie są całkiem gotowi, aby dokonać tego skoku. Jestem naprawdę podekscytowana.”

Aby skontaktować się z nią w sprawie coachingu jeden na jeden, odwiedź specjalnie przygotowany profil na Instagramie lub wyślij e-mail na adres ineedbella@gmail.com Temat: Coaching

Aby dowiedzieć się więcej o Baby Girl Bella odwiedź jej stronę internetową i śledź jej profil na Twitterze, oraz dwa konta OnlyFans tutaj i tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.